Podsumowanie rundy jesiennej Klubu Sportowego Mewa Gniew

Dnia 19 listopada 2016r. KS Mewa miał swój ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej. Tego dnia graliśmy na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia. Mimo porażki 5:0 udało nam się osiągnąć 9 miejsce w I Lidze Wojewódzkiej D1 Młodzik. W rundzie jesiennej łącznie zagraliśmy 13 meczy, 4 wygraliśmy, 3 zremisowaliśmy, 6 przegraliśmy, zdobyliśmy łącznie 15 punktów.

Dziękujemy trenerowi Markowi Kleister za doprowadzenie naszej drużyny tak wysoko. Dziękujemy wolontariuszom: Pawłowi Łysko, Rafałowi Wiśniewskiemu, Jakubowi Lubiewskiemu, Damianowi Komorowskiemu, Kacprowi Malinowskiemu i Łukaszowi Borkowskiemu za pomoc podczas treningów i meczy. Dziękujemy ArtymaStudio i Przemysław Dorotyn za piękne sesje zdjęciowe i plakaty.
Dziękujemy prezesowi Rafałowi Kokot za wszystko co zrobił, aby klub się rozwijał.
Dziękujemy rodzicom i kibicom, którzy nas wszędzie wspierali.

KS Mewa Gniew